O mnie

Nie przepadam za odpowiadaniem na pytanie
„kim jestem” poprzez definiowanie swoich profesji.

Zdecydowanie bardziej wolę przywitać się z Tobą
i wyznać, że jestem po prostu kobietą w drodze.
W najważniejszej, głębokiej podróży do samej siebie
i do swojego serca. Zakochaną w życiu i w ludziach. Dziewczyną, która doświadczyła, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych, jeśli wypływają one głęboko
z serca. Głęboko wierzę, że każdy z nas nosi w sobie historię, która zasługuje na to by zostać opowiedzianą
i przyjętą. Każdy ma w sobie coś wyjątkowego, co wnosi do świata. Moją misją jest otwierać ludziom serca
i pokazywać, że oni sami, jaki i życie samo w sobie są cudem. Pragnę dodawać im odwagi – tej, która daje wolność, a wolność to nic innego jak głęboka miłość.

Moje wartości

Wierzę, że dbanie o siebie i rozwój nie powinien zamykać się wokół jednej dziedziny. Stąd powstała holistyczna ciałoterapia. A w mojej pracy zaczęła przeważać ciałoczułość.

Droga, którą wybrałam, jest połączeniem pasji, które wypełniały mnie od dziecka. Inspirował i zachwycał mnie człowiek, ruch, ciało, emocje i doświadczenia jakie wypełniają nasze życie.

Dzielę się dziś tym, że zdrowie zaczyna się w głowie, a szeroko pojęta relacja z ciałem i sobą samym to podróż, do której zapraszam każdego.

Z czym przychodzę do świata

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego o specjalności dietetyka kliniczna, dietoterapeutką medycyny chińskiej, certyfikowaną nauczycielką jogi, tancerką, dyplomowaną masażystką specjalizującą się w japońskim masażu twarzy Kobido, autorskim masażu całego ciała Body Ritual oraz refleksologii stóp. Ukończyłam również filologię włoską ze specjalizacją językoznawstwa kognitywnego na Uniwersytecie Śląskim broniąc pracę dyplomową La concettualizzazione del dolore nel discorso medico e quello dei pazienti (tłum. Konceptualizacja bólu w dyskursie medycznym i rozmowach pacjentów) oraz zdałam międzynarodowy certyfikat CILS Tre C1 na Università per Stranieri di Siena.  Z zamiłowania jestem lektorką języka włoskiego.

W 2015 roku obroniłam dyplom z fotografii klasycznej, wybierając niszę portrecisty i fotografa tańca. 

Jestem założycielką Holistycznej Ciałoterapii oraz CIAO – terapeutycznej przestrzeni ciała z siedzibą w Bytomiu. Tworzę wykłady i warsztaty poświęcone tematyce pracy z emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej wewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad. W 2023 roku wydałam również swoją pierwszą książkę  O MNIE, O TOBIE, O NAS, którą możesz zakupić tutaj.

Shopping Cart
Scroll to Top