Jak mogę Ci pomóc?

Oto co dla Ciebie przygotowałam.

JOGA

Szerzę podejście, że joga polega bardziej
na dotykaniu serca, niż palców u stóp.

MASAŻ KOBIDO

Masaż kobido ma w sobie  moc uwalniania, odprężania i kojenia.

MASAŻ CIAŁA

Sprawdź mój autorski masaż Body Ritual –  pełen rozluźnienia i ukojenia.

REFLEKSOLOGIA

Refleksologia stóp to masaż leczniczy wpływający na pracę całego organizmu.

PSYCHODIETETYKA

Zajmuję się głównie pracą nad relacją
z jedzeniem i z własnym ciałem.

DIETOTERAPIA

Pracuję w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską oraz profilaktykę odpowiedniego żywienia.

TANIEC

Taniec jest jedną z najprostszych terapii dostępnych człowiekowi.

FOTOGRAFIA

Ekspresja, prawda i emocje to coś, co uwieczniam za pomocą obiektywu.

JOGA

Szerzę podejście, że joga polega bardziej na dotykaniu serca, niż palców
u stóp. Na otwieraniu się na swą wrażliwość, na poznawaniu wewnętrznej siły.
Na odwadze, by wyjść na trochę z poziomu myśli i poczuć siebie samego, odblokować się na prawdziwe czucie. Na odpuszczeniu “chcenia” w zamian
za oddanie się danej chwili, jakakolwiek by ona nie była. Bardziej na byciu,
niż oczekiwaniu. I w końcu na zrozumieniu, że wszystko zaczyna się
od oddechu.

Ashtanga/Hatha joga

Od ponad 7 lat jestem oddana tradycyjnej praktyce Ashtanga Jogi, która jest najbliższa mojemu sercu. Z początku zachwycała mnie swoją dynamiką, dyscypliną i intensywnością, jednak po czasie nauczyła mnie i pokazała,
że moja największa siła jest w delikatności i łagodności wobec siebie samej,
w dyscyplinie i powtarzalności ukryta jest głęboka wolność, największe piękno jest w prostocie i w pozornie błahych szczegółach, a świadomy oddech i jego rytm potrafią sprawić, że Ashtanga staje się miękka, płynna
oraz kojąca dla ciała i zmysłów. Ujmuje mnie jej cykliczność,
która uświadamia, że nasze życie, jak i my sami jesteśmy indywidualnym rytmem, który warto w sobie odkryć i za nim otwarcie podążać.

Poza Ashtangą prowadzę regularne zajęcia Hatha Jogi, na których znajdziecie dużo miękkości i rozluźnienia, pracy z oddechem. Zajęcia są zawsze dopasowane do grupy uczestników, uwzględniając ich obecny stan zdrowia
i możliwości ruchowe.

Tu mnie znajdziesz.

Gdzie praktykować jogę?

Zajęcia regularne

Jeśli chcesz dołączyć na regularne zajęcia ze mną, to spójrz na grafik, gdzie na Śląsku możemy się spotkać. Jeśli jesteś z innych rejonów, to możesz śmiało dołączyć na zajęcia online. Dla tych, którzy cenią sobie ciszę i chcą bardzo indywidualnie dobrać praktykę do swoich potrzeb polecam umówienie się na indywidualne zajęcia jogi, na których całą swoją uwagę mogę poświęcić wyłącznie Tobie. Zapraszam do współpracy również przedsiębiorców, którzy chcieliby swoim pracownikom zaproponować regularne zajęcia jogi online lub w siedzibie firmy.

Wyjazdy i warsztaty

Jeśli masz ochotę dołączyć na wyjazdy z jogą lub jednodniowe warsztaty, zajrzyj do zakładki "wydarzenia” i wybierz, jakie spotkanie najbardziej Cię przywołuje. Od siebie szepnę na ucho, posłuchaj intuicji, choć czasem rozsądek podpowiada coś innego. To dzięki niej trafiłam na matę, dzięki niej poczułam, że moją misją jest nieść dalej to, co wniosła do mojego życia joga i pozwoliłam temu cudownie płynąć.

MASAŻ KOBIDO

Dotyk, podobnie jak i ruch jest moim sposobem na dialog z drugim człowiekiem. Masaż ma w sobie terapeutyczną moc, by rozluźnić tkanki, uwolnić napięcia oraz urazy, odprężyć i ukoić. Masaż Kobido sam w sobie jest uznawany za najbardziej zaawansowanym  masażem manualnym o wyjątkowo trudnej technice, obejmujący twarz, kark, szyję, dekolt i barki.

Masaż Kobido

Prowadzony przeze mnie masaż składa się z kliku wzajemnie uzupełniających się części – stymulacji tkanek głębokich, wyciszaniu układu nerwowego poprzez relaksację tyłu głowy, szyi i barków, zmniejszaniu obrzęku poprzez drenaż limfatyczny oraz liftingu twarzy, który wygładza zmarszczki i podnosi owal twarzy. Podczas masażu wykorzystuję również akupresurę, która pomoże w pozbyciu się ogólnoustrojowych dolegliwości.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

Dotyk był moim pierwszym językiem i stał się pięknym narzędziem, którym towarzyszę Wam w drodze do siebie. Masując, pod palcami słucham Twoich historii i opowieści, które nie są jeszcze nazwane słowami. Ciało, które przez lata było w stanie czuwania, napięcia i niepewności potrzebuje czułości i łagodności. Potrzebuje bezpiecznej przestrzeni, w której twarda „zbroja” zacznie się rozpuszczać, pokazując nam ukrytą lekkość i swobodę.

Od wielu lat pracując z ciałem stworzyłam autorski masaż Body Ritual, który jest prawdziwym rytuałem – pełnym rozluźnienia i ukojenia. Masaż
pozwala się wyciszyć i zregenerować układ nerwowy, zmniejsza nadmierne napięcie mięśni, wspomaga pracę całego organizmu oraz harmonizuje ciało. Body ritual obejmuje całe ciało, w tym również dokładny masaż stóp oraz głowy. W CIAO jest dostępna opcja masażu 1h oraz 1,5h.

REFLEKSOLOGIA

Refleksologia stóp jest leczniczym masażem, w którym poprzez stymulację określonych punktów na stopach wpływamy korzystnie na pracę całego organizmu, regulując jego pracę na poziomie narządów, układu nerwowego, energii oraz emocji. Podczas zabiegu od razu możemy zauważyć, gdzie w ciele jest zastój, gdzie tworzy się dysharmonia, a gdzie za jakiś czas może wystąpić choroba.
Refleksologia stóp wzmacnia odporność, wycisza i regeneruje organizm, wspomaga oczyszczanie nerek i wątroby, a dodatkowo jest bardzo skuteczna w walce z bezsennością, ponieważ głęboko odpręża. Często okazuje się bardzo pomocna przy migrenach, nerwobólach oraz przy stanach depresyjnych i lękowych.

Zabiegi refleksologii stóp najlepiej wykonywać cyklicznie. Wówczas organizm oczyszcza się i autoreguluje w najbardziej zbalansowany sposób. Zabieg ten nie jest bolesny. Jedynie punktowo być odczuwalny lekki dyskomfort przy ucisku danego refleksu (punktu na stopie).

W CIAO możesz skorzystać ze specjalnego pakietu na 5 zabiegów refleksoterapii.

PSYCHODIETETYKA

Zdrowa relacja ze sobą przekłada się na zdrowie w ciele. Jedzenie powinno nas odżywiać jakościowo, dawać energię i cieszyć.
Jeśli trzymanie się danej diety sprawia, że czujesz się bardziej zestresowana, nerwowa i ciągle myślisz o jedzeniu oraz tym jak wygląda Twoje ciało, to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu.

Zdrowie, kobiecość, zadowolenie z siebie to nie tylko niewielki obwód
w talii. Z doświadczenia swojego jak i swoich pacjentów mogę Cię zapewnić, że zbudowanie dobrej relacji ze sobą i własnym ciałem bez wątpienia przekłada się na widoczną zmianę w ciele. Bez frustracji, ciągłej kontroli, poczucia winy, które często nam towarzyszą.

Relacja z jedzeniem

Relacja z ciałem

Jako dietoterapeutka zajmuję się głównie pracą nad relacją z jedzeniem i z własnym ciałem. Nauczę Cię jak odróżniać głód emocjonalny
od fizycznego, jak zdrowo i ze spokojem podejść do chęci zmiany sylwetki oraz do wyprowadzenia się z różnych chorób dietozależnych. Jak przestać liczyć kalorie, cieszyć się i akceptować swoje ciało, wprowadzając nowe nawyki żywieniowe (i nie tylko) z poziomu czułości i polubienia siebie, a nie tylko po to, by zyskać w oczach innych.

Jeśli chcesz popracować nad relacją z jedzeniem, uwolnieniem się
od chorób psychosomatycznych lub zaburzeń odżywiania, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy na stronie.

 

DIETOTERAPIA

W CIAO nie spotkasz się ze zdaniem „taka Twoja uroda”. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami pokazuje, że odczuwane przez nas dolegliwości to brak harmonii w organizmie na wielu poziomach. Zamiast wyłącznie skupiać się na objawach, warto poszukać prawdziwej przyczyny naszego samopoczucia odczuwanych problemów zdrowotnych. To czym siebie odżywiamy oraz czy znamy potrzeby i mechanizmy organizmu ma ogromny wpływa na powrót do równowagi, czyli zdrowia.
Praktykuję dietoterapię opartą o Tradycyjną Medycynę Chińską, dzięki której nie tylko pracuję z konkretnymi zaburzeniami stanu zdrowia na tle dietozależnym, ale również dbam o szeroko pojętą profilaktykę.

Na konsultacjach skupiam się nad dobraniem odpowiedniego żywienia, regulacji rytmu okołodobowego, regulacji hormonalnej, odżywianiu dostosowanym do cykliczności. Dbam o przywrócenie równowagi w organizmie (również energetycznej) oraz wspieram ciało naturalnymi
metodami. Jeśli to konieczne, przeprowadzam analizę badań laboratoryjnych. Nie układam jadłospisów.

TANIEC

Taniec jest jedną z najprostszych terapii dostępnych człowiekowi. Wprowadzenie ciała w spontaniczny ruch i pozwolenie sobie na jego siłę potrafi dotrzeć do głęboko stłumionych emocji – szczególnie wstydu, lęku, braku zaufania, braku akceptacji wobec samego siebie i swojej cielesności. Taniec jest w stanie rozluźnić blokady mięśniowe, które powstawały przez lata w wyniku chęci odcięcia się od własnych uczuć. Te z kolei potrafi na tyle zintensyfikować, że w końcu jesteśmy w stanie nazwać je jednym słowem i przyjrzeć się danym emocjom z bliska.

Taniec intuicyjny

Ruch intuicyjny nie ma z góry założonej formy, techniki czy wytycznych. Jego podstawą jest autentyczny, naturalny, niewymuszony ruch, wykonywany z przyjemnością, który usuwa blokady z ciała, odpręża, likwiduje nadmiar stresu. Ta forma zajęć zachęca nas do tego,
by na moment puścić planowanie, a zacząć podążać za tym, co „mówi” nasze ciało, co naprawdę w nim czujemy. Doświadczamy odpuszczenia, szukamy rozluźnienia w sobie, pozbywamy się codziennej presji.

Na zajęciach pokazuję Wam jak zacząć odczuwać na głębokim poziomie swoje ciało, jak poczuć ulgę od codziennych dolegliwości fizycznych
i emocjonalnych, jak rozładować napięcia. Zajęcia są adresowane do każdego, nie musisz mieć żadnego doświadczenia czy kondycji fizycznej.

Latino dla kobiet

Rodzaj zajęć specjalnie dedykowany kobietom, które chcą poczuć się lepiej we własnej skórze i odkryć na nowo swoją kobiecość. Podczas regularnych spotkań poszukasz na nowo kontaktu z ciałem, poznasz jego energię, nauczysz się odpuszczania ciągłej kontroli nad swoim ruchem oraz tym, jak jesteś odbierana przez innych. Będziesz mogła odnaleźć dawno utracony luz w ciele, lekkość, płynność, nieskrępowaną radość i swoją własną, autentyczną naturę, którą poprzez taniec można na nowo dostrzec.


W grafiku znajdziesz informacje odnośnie regularnych spotkań, natomiast jeśli interesują Cię pojedyncze warsztaty lub wyjazdy z tańcem to sprawdź w zakładce wydarzenia, gdzie możemy się zobaczyć.

FOTOGRAFIA

Aparat w dłoniach trzymam od 12 lat i nieustannie od tego momentu największe zainteresowanie wzbudza we mnie człowiek a właściwie to, co kryje się w człowieku. Ekspresja, prawda i emocje to coś, co zawsze staram się uwiecznić za pomocą obiektywu. Tajemnica jaką skrywa
w sobie każdy z nas jest dla mnie największą inspiracją.

 

W 2015 roku obroniłam dyplom z fotografii klasycznej, rozpoczynając tym samym autorski kilkuletni projekt „The dancer project”, kilka lat później rozpoczęłam pracę nad cyklem „Shapes of the breath”, zapraszając do nich artystów z m.in. Polski, Włoch, Hiszpanii, Wenezueli, Arabii Saudyjskiej, czy też Izraela. Efekty tej pracy były czterokrotnie publikowane w magazynach Vogue Italia oraz The Immaginarium.

Fotografia tańca · ruchu · bodyart · portret · wizerunkowa

Do dziś poruszam się w niszy, fotografując taniec, ruch i ekspresyjność ciał. Portretuję, bo jeszcze nigdy nie ujrzałam czegoś piękniejszego
od oczu drugiego człowieka i wszystkiego, co można w nich odnaleźć.

 

Obserwuj mnie na Instagramie

Jeśli chcesz nawiązać współpracę i wziąć udział w kolejnych projektach, sprezentować sobie prywatną sesję, która będzie wyjątkową, pełną emocji chwilą lub stworzyć profesjonalne fotografie budujące wizerunek Twojej firmy, to napisz do mnie.

Shopping Cart
Scroll to Top