Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Być tak na prawdę – spotkanie dla kobiet

17 marca, 2023 | 18:00 - 20:00 CET

„Być tak naprawdę” to spotkanie, które pozwoli na złapanie oddechu w codziennych zmaganiach, skłaniając do zastanowienia się czy mamy w sobie gotowość, by życiem się po prostu nażyć.
Czy jest odpowiedni moment, by pozwolić spełnić się pragnieniu, które nosimy w sercu?
Czym jest budowanie relacji z ciałem i reagowanie na jego subtelne sygnały, które intuicyjnie podpowiedzą nam jak we własnych historiach, nawet trudnych, widzieć przestrzeń do zmiany, nauki i płynięcia z życiem, zamiast siłowania się z nim?
Poszukamy odpowiedzi na pytanie, co to znaczy “być tak naprawdę”, dostrzegając, że jesteśmy sobie na prawdę bliscy, nawet jeśli mocno się różnimy.
Uważna, intymna praca z drugim człowiekiem, ruchem i ciałem stała się drogą, którą z oddaniem artystka zaczęła podążać, stając się również nauczycielką jogi, tańca, a także prowadząc innych w terapii poprzez ruch i ciało.
Obecnie jest założycielką marki Holistyczna Ciałoterapia oraz właścicielką CIAO – terapeutycznej przestrzeni ciała.
„O mnie. O Tobie. O nas” to nie tylko fotografia, to projekt, w którym autorka zatrzymuje się i składa ukłon dotychczasowej drodze i wszystkim, którzy ją współtworzyli.
W ramach projektu został zrealizowany film dokumentalny „O mnie. O Tobie. O nas”, w którym wybranych artystów zaproszono do ponownego spotkania i zatrzymania się w głębokiej rozmowie. Film pokazuje to, czego fotografie same w sobie nie były w stanie opowiedzieć.
To również napisana przez Agnieszkę książka o tym samym tytule, będąca bardzo szczerą, wzruszającą podróżą w głąb siebie, poprzez ważne, choć często niełatwe lekcje, w których (jak w lustrze) możemy ujrzeć również nas samych.
Koszt udziału 25 zł
Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Szczegóły

Data:
17 marca, 2023
Godzina:
18:00 - 20:00 CET

Miejsce wydarzenia

Pałac w Miechowicach Bytom
ul. Dzierżonia 30
Bytom, 41-902
+ Google Map
Shopping Cart
Scroll to Top