Moja droga

dzika kobiet

Poznajmy się!

Czuję, że przy pierwszym wpisie warto się głębiej przedstawić, powiedzieć czym jest dla mnie ta przestrzeń.

Jestem Agnieszka, dziewczyna w drodze, tej najważniejszej, bo do samej siebie. Bardziej niż głowy, słucham swojego serca, intuicji i to właśnie zaprowadziło mnie do miejsca, które odwiedzasz teraz. Od dziecka uwielbiałam tworzyć, odbierać świat zmysłami, tańczyć, fotografować, pisać wiersze i eseje. Z przyjemnością zagłębiam się w tematy, które w dzisiejszym dość powierzchownym świecie, wydają się nieistotne.

Dlaczego ciałoterapia?

Ruch i dotyk to mój pierwszy język. Ciałem czuję najmocniej. Największą inspiracją jest człowiek, a właściwie to, co kryje się w człowieku. Mimo tego, że z łatwością posługuję się słowami (wypływając z serca, mają ogromną moc! ) to zdecydowanie lepiej czuję się, gdy mogę słuchać, czuć drugiego człowieka i spojrzeć mu głęboko w oczy. Koi mnie cisza i światło świec, kameralne spotkania i odkrywanie nawzajem prawdy o sobie.

Moja droga

Od wczesnych lat rozwijałam się w kierunkach, które wypełniają moje dni obecnie. Jestem z natury głodna świata i rzeczy, które mnie fascynują. Po maturze szybko podjęłam decyzję, by wykorzystać jak najlepiej mój czas i poświęcać go na to, co karmi mnie najmocniej. Zamiast uczestniczyć w weekendowych studenckich imprezach, wsiadałam w pociąg i objeżdżałam niemal cały kraj, by uczyć się od tych, którzy mnie inspirowali. Pasjonując się coraz mocniej, zapisywałam się na dodatkowe kierunki studiów, których w sumie ukończyłam trzy. Zarobione dorywczo pieniądze inwestowałam w podręczniki i certyfikaty. Wierzyłam i wielokrotnie doświadczyłam tego, ze jeśli się czegoś pragnie głęboko z serca, to zawsze jest to możliwe.

poznajmy się

Nie ma przypadków

Obok głębokiego czucia, marzeń, wrażliwości i subtelności stała determinacja, odwaga, wiele wyrzeczeń oraz ryzyka, ale też i zabawnych przygód. Pojawiło się wielu ludzi, którzy podkopywali drogę, jak również tych, którzy zajęli ważne miejsca w moim sercu. Za jednych i drugich jestem dziś wdzięczna. Wyznaję mocno zasadę, że spotykamy na swojej drodze przyjaciół albo nauczycieli. Nic nie dzieje się przypadkowo.

Miejsce stworzone z pasji

Holistyczna Ciałoterapia stała się miejscem stworzonym z ogromnej pasji, wielu doświadczeń, własnych praktyk jak i ciągłego rozwoju. Jest połączeniem pracy z ciałem, dotykiem, emocjami, człowiekiem. Nie jest biznesowym pomysłem, a dwudziestokilkuletnią drogą, w której były radość, trud, ból, błogość. Było pełne wielu barw życie. Nasze myśli, emocje i fizyczność to jedno, dlatego holistyczne podejście do szeroko pojętego zdrowia, jest najbliższe mojemu sercu.

Prowadząc innych, zapraszam ich do czucia. Tego prawdziwego. W jodze, w tańcu, dotyku, w sesjach 1:1, fotografując. Kieruję uwagę do wewnątrz, bo wszystko jest już w nas, tylko nas tam nie ma.

Shopping Cart
Scroll to Top