Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs jogi od podstaw – odkryj siłę, zdrowie i spokój

8 kwietnia | 19:00 - 10 czerwca | 20:15 CEST

Zapraszam Cię do odkrycia niezwykłej podróży w głąb siebie poprzez praktykę jogi! Mój autorski kurs jogi od podstaw “Odkryj siłę, zdrowie i spokój” jest stworzony z myślą o osobach, które chcą wprowadzić zdrowe nawyki i równowagę do swojego życia. Cykl spotkań jest dedykowany osobom początkującym, które dopiero po raz pierwszy staną na macie, jak również osobom praktykującym, które chcą poznać detale jogi 💛
-10 spotkań w poniedziałki w godz. 19:00-20:15, start 8.04, koniec 10.06
-zamknięta grupa do 13 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)
-inwestycja: 440 zł (rezerwacją miejsca jest wpłata zadatku 220 zł do 8.04, druga transza płatna do 13.05)
-miejsce: Pałac w Miechowicach, ul. Dzierżonia 30, Bytom
– zapisy i informacje
https://holistycznacialoterapia.pl/produkt/kurs-jogi-od-podstaw/
mailowo: kontakt@holistycznacialoterapia.pl
🌱Czego możesz się spodziewać?
🧘‍♂️Moc oddechu: Nauczysz się, jak używać oddechu do uspokojenia umysłu i wzmocnienia ciała. To narzędzie pomoże Ci zarządzać stresem i zwiększyć świadomość swojego ciała.
🧘‍♂️Ruch dla zdrowia: Poprzez sekwencje pozycji, zaczynając od podstaw, stopniowo rozwijasz elastyczność, siłę i równowagę.
🧘‍♂️Spokój wewnętrzny: Relaksacje i chwile skupienia pomogą Ci odnaleźć spokój w codziennym życiu. Joga to nie tylko praktyka fizyczna, to również droga do wewnętrznego spokoju i zrozumienia samego siebie.
Dołącz do grupy, aby doświadczyć transformacji na drodze do zdrowia i równowagi. Odkryj radość z ruchu i zainicjuj zmiany, które wpłyną korzystnie na każdy aspekt Twojego życia!
🌱Program kursu:
– fundamenty – poznasz pracę w podstawowych asanach oraz ich modyfikacje dopasowane indywidualnie pod Twoje możliwości lub ograniczenia (np. przebyte kontuzje, urazy). W programie pozycje stojące, pozycje siedzące, skręty, balanse, wygięcia w tył, pozycje odwrócone.
– rola wzmacniania ciała
– praca z oddechem
– zrucanie ciężaru – praca z redukcją napięć w barkach, biodrach, plecach
– lekkość i energia – rozluźnianie mięśni karku, twarzy i głowy, nauka automasażu
– techniki relaksacyjne na redukcję intensywnego stresu, polepszenie jakości snu
🌱Kurs organizuje Holistyczna Ciałoterapia.
Dlaczego warto uczyć się jogi właśnie tutaj?
Holistyczna Ciałoterapia to przestrzeń, w której rozumiemy, że każda osoba jest inna. Nasze kursy i warsztaty są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników, co pozwala na lepsze zrozumienie ciała i bezpieczeństwo w praktyce. Tu nie uczymy jedynie pozycji ciała, ale także dbamy o równowagę emocjonalną, dzięki czemu uczestnicy doświadczą korzyści związanych z redukcją stresu, poprawą koncentracji i ogólnego dobrostanu psychicznego. Tworzymy przyjazne, pełne ciepła i otwartości środowisko, w którym odkrywasz, co rzeczywiście oznacza czułe dbanie o siebie.
🌱O prowadzącej:
Agnieszka Bieda – założycielka Holistycznej Ciałoterapii oraz CIAO – terapeutycznej przestrzeni ciała z siedzibą w Bytomiu. Certyfikowana nauczycielka jogi, z 7 letnim doświadczeniem w nauczaniu, tancerka, dietoterapeutka oraz dyplomowana masażystka. Od lat zajmuje się świadomą pracą z ciałem, która ma na celu uwolnić z nadmiaru skumulowanych napięć i emocji, dać poczucie swobody i większego kontaktu z samym sobą. Twórczyni wykładów i warsztatów poświęconych tematyce pracy z ciałem, emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej wewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad.

Szczegóły

Początek:
8 kwietnia | 19:00 CEST
Koniec:
10 czerwca | 20:15 CEST

Miejsce wydarzenia

Pałac w Miechowicach Bytom
ul. Dzierżonia 30
Bytom, 41-902
+ Google Map
Shopping Cart
Scroll to Top